Telefon: (+48) 32 718 68 22

Jesteś tutaj: Kontakt

Kontakt

Centrum Operacyjno Pomocowe TeleMED24

ul. Karola Miarki 8
41-902 Bytom

BIURO PROJEKTU CZYNNE:

8.00-10.00 Poniedziałek, Środa, Piątek

16.00-18.00 Wtorek, Czwartek

KONTAKT:

 INFOLINIA 801 50 66 44

Tel. stacjonarny 32 718 68 22

  Tel. kom. 883 51 66 44

e-mail: biuro@telemed24.eu

Napisz przez formularz

Informacja o przetwarzaniu danych:
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych które zostały podane w formularzu kontaktowym jest MKW Spółka Akcyjna (ul. Krupówki 12, 34-500 Zakopane) – dalej: MKW. Ponadto, informujemy, że:
Dane osobowe będą przetwarzane przez MKW w celu przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu polegającego na możliwości przekazania odpowiedzi na pytanie dotyczące działalności gospodarczej i w oparciu o następującą podstawę prawną: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
Dane osobowe będą przetwarzane w okresie utrzymywania naszych bieżących relacji związanych ze złożonym zapytaniem.
W MKW wyznaczono Inspektora Ochrony Danych - Katarzyna Wieczorkiewicz, z którym możesz kontaktować się drogą mailową na adres: ido@mkw.com.pl.
Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Odbiorcami danych są: nasi dostawcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. usługi IT (dostawca serwera, podmioty świadczące usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania w którym przechowywane są dane osobowe). Przetwarzają oni dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Dodatkowo, przysługuje Ci prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie.


Jesteśmy podmiotem leczniczym. Od blisko 10 lat zajmujemy się pomocą naszym pacjentom między innymi w zakresie pielęgniarskie opieki długoterminowej domowej jak i rehabilitacji. Realizujemy świadczenia kontraktowane z NFZ jak i komercyjne. 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Karola Miarki 8
41-902 Bytom


NA SKRÓTY